Inter Club Special Offers Comments Contact

İLETİŞİM

ADRES

Asker Ocağı Cad. No:1 Taksim 34435, İstanbul

TELEFONLAR

  • Telefon: +90 212 368 44 44
  • Genel Faks Numarası: +90 212 368 44 99
  • Concierge: +90 212 368 45 60
  • Front Desk: +90 212 368 44 44 ext. 6200
  • Havaalanı taksi: +90 212 465 52 36 ext. 117
  • Otel taksi: +90 212 234 56 02
  • Turizm danışma: +90 212 522 49 03


Genel Müdür

Fatih Şenuslu
fatih.senuslu@intercontinental.com.tr

Teknik Servis Direktörü

Yavuz Bayraktar
yavuz.bayraktar@intercontinental.com.tr

Odalar Bölümü Direktörü

Berna Sezer Öncel
berna.oncel@intercontinental.com.tr

Güvenlik Müdürü

Aydoğan Sezgin
aydogan.sezgin@intercontinental.com.tr

Ziyafet & Toplantı Satış Direktörü

Şükran Kösoğlu
sukran_kosoglu@intercontinental.com.tr

Gelirler Direktörü

Nil Hepişeri
nil.hepiseri@intercontinental.com.tr

Müşteri İlişkileri Müdürü

MS. Victoria Yıldırım
victoria.yildirim@intercontinental.com.tr

İnsan Kaynakları Direktörü

Buket Erkul
buket.erkul@intercontinental.com.tr

Spa Müdürü

Sinan Kaya
sinan.kaya@intercontinental.com.tr

Finans Müdürü

Mustafa Unal
mustafa.unal@intercontinental.com.tr

Otel Müdürü

Mete Koçak
mete.kocak@intercontinental.com.tr

Genel Müdür Asistanı

Nadide Gayretli
Nadide.gayretli@intercontinental.com.tr

Satınalma Müdürü

Nükhet Ünat
nukhet.unat@intercontinental.com.tr

Satıs ve Pazarlama Direktörü

Günfer Özdikicioğlu
gunfer.ozdikicioglu@intercontinental.com.tr

Bilgi İşlem Müdürü

Murat Kanık
murat.kanik@intercontinental.com.tr

Ön Büro Müdürü

Ceyla Korur
ceyla.korur@intercontinental.com.tr

Rezervasyon Müdürü

L. Burcu Altay
burcu.altay@intercontinental.com.tr

Kat Hizmetleri Müdürü

Havva Par
havva.par@intercontinental.com.tr